Uspe6no interview na 17.11.2004

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Dr_ket70
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 1:20 pm

Uspe6no interview na 17.11.2004

Мнение от Dr_ket70 »

Zdraveite vsi4ki,
Dnes 17.11.2004 minahme uspe6no interviu pri madam Danielle Volcy-mnogo priatna mlada jena.Interviuto mina za 30 min.Izklu4itelno po dokumentite. Zapo4nahme po-kasno s 30 min.,zastoto horata predi nas zakasniaha.Kato izliazoha vidiahme, 4e sa semeistvo s dve deca koeto ni ozada4i,zastoto nie imame 5 g. sin i ne go biahme vseli- taka pi6e6e v pokanata za interviuto.Sled niakolko min. madam Volcy ni pokani.Zapo4na s men-osnovnia kandidat-veterinaren lekar-10g staj po specialnostta,nivo na frenski 6/7 i na angliiski sastoto.Ima6e niakolko vstapitelni dumi za interviuto ,no az ne gi razbrah napalno,koeto oba4e ne mi popre4i da kaja OUi,kogato me popita dali sam q razbrala.Poiska mi pasporta i akta za rajdane,,posle diplomite,popita me kakvo i kade rabotia-2-3 izre4enia ot moia strana.Popita zasto sam izbrala ville de Quebec-3 izre4enia.Na vseki moi otgovor kima6e i kazva6e"ok".Nakraia me popita kakvo smiatam da rabotia v Quebec.Otgovorih,4e smiatam da priravnia diplomata si tam,a mejduvremenno ste rabotia v sferata na uslugite,za da dobia kanadski opit.Obiasnih,4e znam,4e triabva da poloja noebhodimite izpiti i da sam 4len na Ordera na veterinarite za da moga da rabotia.Posle premina kam maja mi/nie sme conjoint de fait/ i go popita kakvo e u4il i kakvo raboti-3-4 izre4enia ot negova strana.I doidoha zavetnite dumi "Vous etes acceptez".Zapo4na da razpe4atva sertifikatite a prevoda4kata da ni obiasniava kakvo da pravim ot tuk natatak.Po vreme na interviuto ne sme polsvali prevoda4kata.Za na6e oblek4enie i u4udvane ne ni popita nisto za conjoint de fait.Popita me dali govoria angliiski,kazah "da" i kato me popita kade sam go u4ila za moi sram ne mojah da se setia za imeto na skolata na angliiski.No pak se setih na frenski i tia samo se usmihna.A v deistvitelnost angliiskia mi e po-dobar ,no v momenta prosto ne mi doidoha nujnite dumi.
Dvete dami sa mnogo spokoini i dobronamereni.
Jelaia kasmet na vsi4ki v tazi sesia.
Sarde4ni blagodarnosti na g-n Lubo Naidenov,koito ni podgotvi za interviuto i ni pomogna da progovorim na frenski.
RABO
Мнения: 117
Регистриран на: Чет Май 06, 2004 1:26 pm
Местоположение: Winnipeg MB

Мнение от RABO »

4estito.gelaq vi uspeh i za napred :beer: :beer: :beer:
paraglider
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:52 am
Местоположение: Gusto maina, ama ve4e v Gatineau
Обратна връзка:

Мнение от paraglider »

4estito!Gordeite se i uspeh i mnogo tarpenie vi pojelavam ot tuk natatak!
"Не се плаши, ако трябва да се сбогуваш.
За да срещнеш някого отново,
първо трябва да се сбогуваш с него.
А щом сте приятели,
непременно ще се срещнете, било след броени мигове или след няколко живота."
Аватар
Bimba
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2004 5:05 am
Местоположение: Plovdiv ama ve4e sme v Montreal

Мнение от Bimba »

Честито :lol: :duga: :tuut: !Благоряря ви за информацията която ни действа успокояващо.Пожелавам Ви все така напред към заветната цел -Канада.
lidiya
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 4:11 am
Местоположение: calgary
Обратна връзка:

bravo!!!!!!!!!!!!!!!

Мнение от lidiya »

4estito ....tova e super:)
iskrenno sum vi blagodarna za podrobnata informatsia.
az imam data na 22/11 ot 12h i se pukam ot nervi, no ve4e se 4uvstvam po-dobre :) vsi4ki kazvat, 4e tazi jena bila super...dano za vsi4ki sledva6ti da e taka kakto do sega..... :P
gali&misho
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:45 am
Местоположение: Canada

Мнение от gali&misho »

CHESTITO, CHERVENOARMEJCI!!!!
Radvame se, che ste minali interview-to bez problemi! Praznuvajte!!!!!!!! Nazdrave ot nas :beer: :beer: :beer:
No ne se otpuskajte sega obache. Tepyrva predstoi trudnoto! Prodyljavajte da trupate znania i po dvata ezika! Tuk tova mnogo se ceni, nezavisimo v koia chast na Kanada ste se ustroite. No za tova drug pyt ste govorim! Sega se radvajte na uspeha!!!!!!!!!!!
G&M
Аватар
Megi & Yuli
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 3:22 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Megi & Yuli »

4estito!!!!!!!!
Nie sme na 22.11.04 ot 9.00.
Sled kato pro4etox razkaza za wa6ia uspex se 4uwstwam mnogo po spokoina. Mnogo mnogo blagodaria.
Zelaem vi uspex natatak !!!!!!!!!!
Заключено