Сайт за покупка на коли-посъветвайте!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Сайт за покупка на коли-посъветвайте!

Мнение от Joy »

Кажете хубави сайтове за покупка на кола в Монреал !

Търся си Тойота Еко,ама евтина........ :D
Някой ако види-да свирка!
Plamen

Re: Сайт за покупка на коли-посъветвайте!

Мнение от Plamen »

JOY написа:Кажете хубави сайтове за покупка на кола в Монреал !

Търся си Тойота Еко,ама евтина........ :D
Някой ако види-да свирка!
Nai-evtinite hubavi koli sa v Autoprix. Obache evtino tam e otnositelno poniatie. V smisal che kolite sa nai-mnogo 4 godishni sled leasing. Obache sa garantirani i t.n. az lichno ne si kupih ot tam, no biah blizo do tova. karat im koli 2 ili 3 pati sedmichno i se prodavat za 1-2 chasa. Saita im pak beshe neshto ot toia rod- autoprix
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

http://www.autoprix.ca/main.cfm

Това трябва да е...Мерси,Пламене! Ще го прегледам.

Те само от сайта ли продават или се намират някъде на живо? Това някаква автокъща ли е? :oops:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Ама много малка наличност имат...
http://www.autoprix.ca/main.cfm?p=40

2 Еко и те продадени...Пламене,преди няколко месеца беше пускал много хубав сайт с огромен избор за използвани коли...Не мога да го открия...Някой сеща ли се?
Plamen

Мнение от Plamen »

Намират се някъде към Пи ІХ...не си спомням точния адрес. Трябва да се иде на място. Изнасят там едни списъи с коли дето ще дойдет след 2-3 часа и преди да дойдат колите вече са продадени. По сайта им и по витрините остават или много скъпи или не особено добри екземпляри. Даже знам че нещо депозит от 300 долара се дава за да се запишеш, които ако се откажеш от колата ти горят. Аз там ми изтекоха очите по един додж караван, ама беше продаден и чакаха човека да си го прибере :(
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

Аватар
Sote
Мнения: 184
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 3:59 pm
Местоположение: Aeroporta na Montreal

Сайт за покупка на коли-посъветвайте!

Мнение от Sote »

"В живота не винаги можем да имаме това, което искаме,но нищо не се знае"
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Plamen написа:Намират се някъде към Пи ІХ...не си спомням точния адрес. Трябва да се иде на място. Изнасят там едни списъи с коли дето ще дойдет след 2-3 часа и преди да дойдат колите вече са продадени. По сайта им и по витрините остават или много скъпи или не особено добри екземпляри. Даже знам че нещо депозит от 300 долара се дава за да се запишеш, които ако се откажеш от колата ти горят. Аз там ми изтекоха очите по един додж караван, ама беше продаден и чакаха човека да си го прибере :(
Пламене, нали беше фен на Форд Експлорър, няма ли скоро да ни зарадваш с такъв звяр?
:beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

IvHaydu написа:Пламене, нали беше фен на Форд Експлорър, няма ли скоро да ни зарадваш с такъв звяр?
:beer: :beer: :beer:
Ha, ega ti meratsite...Ford e amerikanskoto trabanche...ne struvat i mnogo lapat. Vij Toyota 4 Runner si e druga prikazka. Ili Jeep Grand Cherokee. Ili Chevrolet Avalanche (ako si padate po pikapite).
Ivane, moje oshte nishto da ne ti govoriat tia imena, no kato doidesh shte razberesh... :wink:
Priatel
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 5:35 am
Местоположение: Quebec ville

Re: Сайт за покупка на коли-посъветвайте!

Мнение от Priatel »

JOY написа:Кажете хубави сайтове за покупка на кола в Монреал !
!
Pogledni tuk , struva si :

www.auto123.com/fr/used/

ili......

www.autosfinances.com
www.montrealautocredit.com
www.autotrader.ca
www.canadatrader.ca
www.autosfinances.com
www.encandirect-hgregoire.com
www.obkautomobiles.com
www.deacanada.com
www.autosprint.ca
C'est la vie.....
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

MechoPuh написа:
IvHaydu написа:Пламене, нали беше фен на Форд Експлорър, няма ли скоро да ни зарадваш с такъв звяр?
:beer: :beer: :beer:
Ha, ega ti meratsite...Ford e amerikanskoto trabanche...ne struvat i mnogo lapat. Vij Toyota 4 Runner si e druga prikazka. Ili Jeep Grand Cherokee. Ili Chevrolet Avalanche (ako si padate po pikapite).
Ivane, moje oshte nishto da ne ti govoriat tia imena, no kato doidesh shte razberesh... :wink:
това е и мойто мнение,ама аз съм мераклия,като че е Тойота,да е sequoia,или поне "lexus lx2004" :wink: ама не знам как ще стане с една заплата,ако не е адвокатска или докторска :lol:
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

goliama mechka написа:това е и мойто мнение,ама аз съм мераклия,като че е Тойота,да е sequoia,или поне "lexus lx2004" :wink: ама не знам как ще стане с една заплата,ако не е адвокатска или докторска :lol:
Adash, i az opitvah...s edna zaplata ne stava..i s 2 ne stava ako pitash mene. Maikat mu e v biznesa ili v nekakvi rentichki ili neshto deto da ti nosi pari...s bachkane ne se zabogatiava a se ogarbiava :roll:
Заключено