брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
alesa88
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 10:33 am

помощ

Мнение от alesa88 »

:( здравейте,казвам се александра,На 15.01.2012 сключих граждански брак с канадски гражданин.платих такса за туристическа виза,сега ще наема фирма за изпращане на документи до букурещ.някой знае ли дали има възможност да ми откажат,и след колко време ще мога да си я получа.вярно ли е че за 4 месеца,дали факта че съм бременна в шестия месец помага за бързото пристигане Благодаря :)
alesa88
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 10:33 am

Re: брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Мнение от alesa88 »

а ако изпратя документите до букурещ,след колко време горе долу ще си получа визата
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Мнение от Koko »

Според мене някои от тези въпроси е по-логично да ги задаваш на съпруга си, както вече и по-рано отбелязах - въпросите ти звучат наистина странно.
Доколкото знам, ако документите за туристическа виза са направени както трябва не би трябвало да отнема повече от 1-2 седмици и предвид че те кани съпруга ти, малко вероятно е да ти откажат.
Това че си бременна в 6-тия месец усложнява нещата, в смисъл - имате ли представа и ти и мъжа ти колко би струвало раждане в Канада, предвид че ти нямаш статут там, а си дошла само на гости.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
alesa88
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 10:33 am

Re: брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Мнение от alesa88 »

въпросът ми беше, за колко време ще ми върнат отговор с готовата виза
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Мнение от optics »

месец
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: брак с ЧУЖДЕНЕЦ

Мнение от dea »

Бележка от модератора:
За тази цел има лични съобщения.
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
Публикувай отговор